tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 X Zjazd Motocyklowy w Mitustwie na Podhalu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

X Zjazd Motocyklowy w Mitustwie na Podhalu

Autor: Informacja prasowa 2022.05.24, 11:56 Drukuj

Już 12 czerwca 2022 w Miętustwie na Podhalu odbędzie się X Zjazd Motocyklowy organizowany przez Grupę Motocyklową Pasja i Wiara oraz parafię pw. NMP Królowej Polski w Miętustwie.

W drugą niedzielę czerwca, po 3-letniej przerwie, motocykliści z całej Polski wezmą udział w X Jubileuszowym Zjeździe Motocyklowym. Spotkają się oni na wspólnej Mszy Świętej wraz z tradycyjnym poświęceniem motocykli, a także spędzą popołudnie na pikniku podczas, którego pojawią się liczne atrakcje.

NAS Analytics TAG

Organizatorzy zadbali, by nie zabrakło regionalnych akcentów, przysmaków góralskiej kuchni, a także konkursów z cennymi nagrodami. Imprezę uświetni występ zespołu Kapela N.

Podczas imprezy uczestnicy będą mogli również wziąć udział w akcji "Pomagamy Natalce", u której rozpoznano białaczkę limfoblastyczną T-komórkową. Zebrane środki zostaną przeznaczone na kontynuację leczenia nierefundowanym lekiem. Więcej informacji znajdziecie TUTAJ.

Każda edycja Zjazdu Motocyklowego w Miętustwie cieszy się ogromną popularnością. Uczestnikami są motocykliści z całej Polski, którzy pokonują nawet kilkaset kilometrów, by wziąć udział w wydarzeniu. To dobra okazja, by spędzić na Podhalu kilka dni, delektując się krajobrazami i naturalnym pięknem regionu. W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy 12 czerwca do Miętustwa!

Więcej informacji znajdziecie na Facebooku organizatora i wydarzeniu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr