tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 TIGER MEET UP: czerwcowe spotkanie mionikw Tygrysw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

TIGER MEET UP: czerwcowe spotkanie mionikw Tygrysw

Autor: Informacja prasowa 2022.04.14, 10:32 Drukuj

Jeśli nadal szukacie pomysłu na wypad motocyklowy, to mamy dla was bardzo dobrą wiadomość, Triumph Polska wraz z Proenduro.pl organizują spotkanie miłośników Tigerów w Bieszczadach.

Tiger Meet Up zaplanowano w terminie 10-12 czerwca, co oznacza, że uczestnicy spędzą cały weekend w jednym z najpiękniejszych zakątków Polski. Bazą wypadową będzie hotel Skalny Spa usytuowany w malowniczym miejscu tuż nad samym Jeziorem Solińskim w miejscowości Polańczyk, znajdującym się blisko najlepszych tras motocyklowych w Bieszczadach.

NAS Analytics TAG

Oficjalny start imprezy zaplanowano na piątkowy wieczór, tak aby dać uczestnikom odpowiednio dużo czasu na przybycie z całej Polski. Na miejsce czekać będzie na nich prelekcja podróżnicza, która zmotywuje ich do ruszenia dalej w świat, a także będzie to idealny moment na poznanie innych motocyklistów z różnych zakątków kraju.

Sobota będzie dniem pełnym atrakcji. Wspólnie z Proenduro.pl przygotowaliśmy zróżnicowane trasy zarówno szosowe, jak i offroadowe, dzięki którym uczestnicy spotkania będą mogli poznać piękne Bieszczady, niezależnie, jaki styl jazdy preferują. Dodatkowo wszyscy uczestnicy spotkania będą mogli przetestować najnowsze modele Triumpha. W tym tegoroczne nowości: Tigera Sport 660 i Tigera 1200, no i oczywiście nie zabraknie najpopularniejszego motocykla ostatnich dwóch lat Tigera 900.

Oprócz Tygrysów motocykliści będą mieć również możliwość przetestowania innych wyjątkowych modeli z gamy Triumpha. Poza atrakcjami stricte motocyklowymi, na miejscu będzie można również wypożyczyć jacht, kajaki, a także odbyć przejażdżkę taktycznymi pojazdami Ryś, dzięki czemu każdy będzie mógł zasmakować przygody we własnym unikalnym stylu. Pełna wrażeń sobota zakończy się wspólną obiadokolacją przy muzyce, a w niedzielę, po śniadaniu, wszyscy wyruszą z powrotem do domów.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w Tiger Meet Up, mogą zgłaszać swój udział bezpośrednio na adres e-mail: eventy@triumphpolska.pl (zgłoszenia będą przyjmowane do 30.04.2022).

Cena uczestnictwa (2 noclegi ze śniadaniem + 1 obiadokolacja + możliwość przetestowania motocykli marki Triumph) to 440 zł od osoby.

* Reszta atrakcji będzie dodatkowo płatna na miejscu w hotelu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr