tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Tiger 1200. Jak model 2022 jedzi w terenie? Prosto z testu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 950
NAS Analytics TAG
motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG

Triumph Tiger 1200. Jak model 2022 jedzi w terenie? Prosto z testu

Autor: Mariusz owicki 2022.03.23, 19:33 Drukuj

Dzisiejszy motocykl klasy Adventure musi radzić sobie w terenie. Tak, wiem że wielu, jeśli nie większość posiadaczy takich motocykli, nie zapuszcza się takimi sprzętami w teren. Niemniej gdy już to zrobią będąc posiadaczem prezentowanego Triumpha, to nowy Tiger 1200 będzie dla nich znakomitym partnerem do jazdy. Dlaczego?

Zmiany jakie zaszły w nowym T12 są analogiczne do tych, jakie zobaczyliśmy w Tigerze 900. Świetna ergonomia, więcej mocy, mniej masy, do tego znakomicie zestrojone zawieszenie. Wisienką na torcie jest bardzo skuteczne wspomaganie systemami elektronicznymi. Pomimo swojej nowoczesności Tigerem jeździ się bardzo intuicyjnie, motocykl nie narzuca się kierowcy, przez co motocyklista skupia się na jeździe. Cała inżynieria i elektronika pracuje sobie efektywnie w tle.

NAS Analytics TAG

Jak najnowszy Triumph Tiger 1200 radzi sobie w terenie?
Łowca sprawdza to na filmie

Charakterystyka silnika T-plane bardzo ułatwia kontrolowanie dostarczania mocy i tym sprzętem znakomicie jeździ się także bez kontroli trakcji. Zawieszenie jest stabilne i neutralne. Motocykl prowadzi się lekko i przyjemnie. Oczywiście w terenie jeździliśmy modelami Rally z 21 calowymi kołami i to właśnie modeli Rally dotyczą moje pierwsze spostrzeżenia.

Podsumowując na szybko - Triumph otworzył modelem Tiger 1200 zupełnie nowy rozdział w historii swojej firmy, ale również sporo namiesza na rynku. Ten sprzęt jest bardzo dobry, właściwie trudno wskazać słabe punkty nowej konstrukcji. Jakość wykonania, jak to w Triumphach z ostatnich kilku lat - na najwyższym poziomie. Więcej już wkrótce w pełnym raporcie z jazdy!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

motul belka motocykle 420
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    motul belka motocykle 950
    NAS Analytics TAG
    na gr