tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zmiana harmonogramu jazd na Torze Modlin. Sprawd nowe godziny!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zmiana harmonogramu jazd na Torze Modlin. Sprawd nowe godziny!

Autor: Janusz Bbenek 2020.05.04, 10:26 Drukuj

Na prośbę uczestników organizatorzy wolnych jazd z instruktorem na Torze Modlin zmienili godziny sesji na bardziej dogodne dla osób pracujących. Bez zmian pozostają natomiast dni - wszystkich chętnych zapraszamy we wtorki i czwartki. 

Pierwsze wolne jazdy na Torze Modlin w tym sezonie spotkały się z bardzo dużym zainteresowaniem motocyklistów z Warszawy i okolic. Na ich prośbę kolejne spotkania we wtorki i czwartki będą miały zmienione godziny. Poranna sesja była niewygodna dla osób pracujących, dlatego została przeniesiona na późne popołudnie.

NAS Analytics TAG

Na Torze Modlin będziemy się teraz spotykać na dwóch sesjach. Pierwszej w godzinach 14-17.00 i drugiej 17-20.00. Koszt uczestnictwa w każdej z nich to 120 zł. Do dyspozycji uczestników są wykwalifikowani instruktorzy, z wielokrotnym mistrzem Polski w wyścigach motocyklowych Arturem Wajdą. 

Obiekt położony tuż obok lotniska Modlin jako tor doskonalenia techniki jazdy jest wyłączony z rządowych restrykcji dotyczących epidemii i może być w pełni wykorzystany bez limitu liczby korzystających z niego osób. Jednocześnie zgodnie z zaleceniami sanitarnymi uczestnicy którzy przybędą na tor zostaną poinstruowani o  zachowaniu wymaganej odległości  od innych osób biorących udział w zajęciach oraz w razie potrzeby zostaną wyposażeni w stosowne maseczki .

Więcej informacji i możliwość rezerwacji miejsca w wybranym dniu i godzinie znajdziecie na stronie Toru Modlin.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr