tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Jazdy wolne motocyklem na Torze Modlin
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Jazdy wolne motocyklem na Torze Modlin

Autor: Informacja Partnera 2019.04.03, 19:21 Drukuj

"Tor Modlin "jest obiektem przeznaczonym do Doskonalenia Techniki Jazdy .Umiejscowiony jest  obok Portu Lotniczego w bezpośrednim sąsiedztwie historycznej Twierdzy Modlin na Mazowszu. Przez rok swojej działalności szkoleniowej zaskarbił sobie rzesze sympatyków możliwościami, jakie oferuje jego zróżnicowana infrastruktura oraz znakomicie dobrana lokalizacja.

Szczególną formą Doskonalenia Techniki Jazdy, cieszącą się dużą popularnością wśród uczestników, są tzw."Wolne Jazdy " pod nadzorem instruktorów. Motocykliści, biorący udział w zajęciach, mogą liczyć w razie potrzeby na podpowiedz ze strony instruktora prowadzącego trening, włączając w to porady indywidualne.

W związku ze sprzyjającą aurą dla kierowców motocykli Tor Modlin w dniu 4 kwietnia 2019 (czwartek) rozpoczyna zajęcia, które planowane są w godzinach 17-20.

Innymi słowy zapraszamy na inaugurację sezonu szkoleniowego. Informacje o warunkach uczestnictwa i kolejnych terminach na stronie: www.tormodlin.pl 


Zdjęcia
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę