tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Konkurs Ścigacza - wygraj lot helikopterem nad Rajdem Barbórka! NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Konkurs Ścigacza - wygraj lot helikopterem nad Rajdem Barbórka!

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.26, 09:50 Drukuj

Jesteśmy oficjalnym patronem medialnym tegorocznego Rajdu Barbórka, który odbędzie się w Warszawie i okolicach już 2 grudnia. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dla was konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami - lotem helikopterem i karnetami na rajd!

Na pewno każdy z was ma za sobą ciekawą przygodę samochodowo-motocyklową, którą regularnie bawi znajomych na wspólnych grillach. My również chcielibyśmy ją poznać! Jeśli więc szukałeś paliwa po afgańskich wioskach, wiozłeś żonę do porodu z mazurskiej głuszy lub naprawiałeś Malucha za pomocą zestawu do szycia - chcemy o tym usłyszeć! Nadsyłajcie swoje historie (koniecznie ze zdjęciami) na nasz adres: redakcja(at)scigacz.pl, w tytule wiadomości wpisując KONKURS BARBÓRKA 2017.

NAS Analytics TAG

Najciekawszą z nich nagrodzimy publikacją na portalu Ścigacz.pl, a jej autor otrzyma również bilet na lot helikopterem nad Torem Modlin i Karnet Kibica na Rajd Barbórka. Za drugie i trzecie miejsce w naszym konkursie przewidzieliśmy Karnety Kibica z biletami na Trybunę Żółtą w czasie odcinka specjalnego na Karowej. Cztery kolejne osoby nagrodzimy samymi Karnetami Kibica. Jest więc o co walczyć, nagroda główna ma wartość prawie 500 zł! Śpieszcie się, rozwiązanie konkursu już we wtorek w samo południe!

Garść praktycznych informacji na temat rajdu przygotowaliśmy dla was TUTAJ, natomiast bilety i karnety możecie zakupić na stronie organizatora. Zachęcamy do udziału w Rajdzie Barbórka!

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę