tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Konkurs cigacza - wygraj lot helikopterem nad Rajdem Barbrka!
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Konkurs cigacza - wygraj lot helikopterem nad Rajdem Barbrka!

Autor: Konrad Bartnik 2017.11.26, 09:50 Drukuj

Jesteśmy oficjalnym patronem medialnym tegorocznego Rajdu Barbórka, który odbędzie się w Warszawie i okolicach już 2 grudnia. Wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy dla was konkurs z bardzo atrakcyjnymi nagrodami - lotem helikopterem i karnetami na rajd!

Na pewno każdy z was ma za sobą ciekawą przygodę samochodowo-motocyklową, którą regularnie bawi znajomych na wspólnych grillach. My również chcielibyśmy ją poznać! Jeśli więc szukałeś paliwa po afgańskich wioskach, wiozłeś żonę do porodu z mazurskiej głuszy lub naprawiałeś Malucha za pomocą zestawu do szycia - chcemy o tym usłyszeć! Nadsyłajcie swoje historie (koniecznie ze zdjęciami) na nasz adres: redakcja(at)scigacz.pl, w tytule wiadomości wpisując KONKURS BARBÓRKA 2017.

NAS Analytics TAG

Najciekawszą z nich nagrodzimy publikacją na portalu Ścigacz.pl, a jej autor otrzyma również bilet na lot helikopterem nad Torem Modlin i Karnet Kibica na Rajd Barbórka. Za drugie i trzecie miejsce w naszym konkursie przewidzieliśmy Karnety Kibica z biletami na Trybunę Żółtą w czasie odcinka specjalnego na Karowej. Cztery kolejne osoby nagrodzimy samymi Karnetami Kibica. Jest więc o co walczyć, nagroda główna ma wartość prawie 500 zł! Śpieszcie się, rozwiązanie konkursu już we wtorek w samo południe!

Garść praktycznych informacji na temat rajdu przygotowaliśmy dla was TUTAJ, natomiast bilety i karnety możecie zakupić na stronie organizatora. Zachęcamy do udziału w Rajdzie Barbórka!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr