tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wystartoway jazdy na Torze Modlin [terminy, relacja video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wystartoway jazdy na Torze Modlin [terminy, relacja video]

Autor: Barry 2020.05.04, 14:35 1 Drukuj

W ostatnich dniach kwietnia wystartowały pierwsze w tym roku jazdy dla motocyklistów na Torze Modlin k. Warszawy. Odwiedziliśmy obiekt z kamerą Ścigacza i przygotowaliśmy dla was kilka ujęć z toru.

Jazdy na Torze Modlin dla motocyklistów będą się odbywać w tym sezonie w każdy wtorek i czwartek, a już niebawem dołączą do tego również dni weekendowe. Udział w jednej turze jazd kosztuje 120 zł. Jazdy odbywają się w dwóch turach – pierwsza od godz. 14 do 17.00 i druga od godz. 17 do 20.00. Wszystkiego dowiecie się z naszego filmu, który nagraliśmy w ubiegłym tygodniu na Torze Modlin - zamieszczamy poniżej:

NAS Analytics TAG

Dojazd na Tor Modlin z Warszawy jest bardzo prosty i z Warszawy zajmuje około 30 minut. Wystarczy kierować się na Lotnisko Modlin (nitka toru zlokalizowana tuż obok lotniska).

Tor Modlin nie jest obiektem sportowym, służącym do wyścigów. Jest to obiekt doskonalenia techniki jazdy, który ma służyć wyrobieniu właściwych nawyków, nauczeniu poprawnej techniki pokonywania zakrętów, czy poznawaniu możliwości swoich oraz motocykla. Wszystko w bezpiecznych warunkach i pod okiem instruktora.

Jest to typowo techniczny tor, na którym nie rozwijamy zawrotnych prędkości. Nawierzchnia zapewnia bardzo dobrą przyczepność, ale przypomina bardziej tą spotykaną na drogach publicznych niż na wyścigowych obiektach. I takie jest główne założenie tego obiektu - możliwie najlepiej oddać warunki, jakie spotykamy na drodze.

Ciekawostka: w tym roku redakcja Ścigacza będzie nadawać bezpośrednio z Toru Modlin. Tak, przenosimy się tam na cały sezon! Będziemy tworzyć portal i nasz filmowy kanał na YouTube mając pod ręką nitkę toru! Do zobaczenia na miejscu!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr