tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Problemy toru w Bednarach. Okoliczni mieszkańcy nasłali telewizję
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Problemy toru w Bednarach. Okoliczni mieszkańcy nasłali telewizję

Autor: Janusz Bębenek 2020.05.30, 10:38 9 Drukuj

Oto kolejna odsłona walki okolicznych mieszkańców z zarządcami toru. Tym razem padło na obiekt Bednary Driving City niedaleko Poznania, na którym organizowane są głównie kursy doskonalenia techniki jazdy. W sprawę włączyła się TVP, która w programie "Alarm!" dosyć stronniczo przedstawiła cały temat.

Obiektem w Bednarach zarządza firma Sobiesław Zasada Centrum, która organizuje tam szkolenia z techniki jazdy oraz imprezy firmowe. Okoliczni mieszkańcy, którzy skarżą się na ciągły hałas, zarzucają właścicielom obiektu jeśli nie organizację, to ciche przyzwolenie na nielegalne wyścigi. Ostatnio zaprosili na miejsce ekipę emitowanego w telewizji publicznej programu "Alarm!", który możecie w całości obejrzeć w serwisie VOD.

NAS Analytics TAG

Na przedstawione w programie zarzuty odpowiedział na Facebooku, Tomasz Borysławski, Prezes Zarządu Sobiesław Zasada Centrum, który zapowiedział podjęcie kroków prawnych przeciwko jego autorom:

Drodzy Klienci i Współpracownicy,

nawiązując do wczorajszego (25.05.2020) reportażu telewizyjnego wyemitowanego w programie TVP 1 pt. ALARM!, sugerującego, iż Spółka prowadzi nielegalną działalność w zakresie "wyścigów" samochodowych, z całą stanowczością stwierdzamy, że zawiera on szereg nieprawdziwych i zmanipulowanych informacji.

Jak doskonale wiecie Spółka nasza zajmuje się na co dzień szkoleniem kierowców z wykorzystaniem samochodów cywilnych, tymczasem w materiale pokazywano jedynie wyrywki z filmów powszechnie dostępnych w internecie, a związanych z zaprzestaną już od dłuższego czasu imprezą POWER STAGE BEDNARY.

Od wielu miesięcy padamy ofiarą zorganizowanej i nastawionej na szkodę naszej firmy akcji kilku osób, przejawiającej się w nasyłaniu nieskończonej ilości interwencji policji, kontroli wszystkich możliwych organów i instytucji, które do tej pory nie wykazały żadnych istotnych naruszeń czy zaniedbań.

Niezrozumiałe jest dla nas, że obecny Burmistrz Miasta Pobiedzisk jest współinicjatorem i propagatorem tych działań, gdyż jako osoba publiczna powinien kierować się obiektywnym interesem wszystkich mieszkańców i firm działających na zarządzanym przez Niego terenie.

Oczywiście reprezentowana przeze mnie firma podejmie wszystkie przewidziane prawem kroki mające na celu ochronę jej praw.

Z poważaniem
Tomasz Borysławski
Prezes Zarządu Sobiesław Zasada Centrum

Co do samego meritum - ta sprawa nie różni się zbytnio od innych. Mieszkańcy okolic, w których położone są tory wyścigowe i szkoleniowe regularnie protestują przeciwko ich działalności. Dzieje się tak nawet wtedy, kiedy korzystając z niższych cen nieruchomości przeprowadzają się w sąsiedztwo już działających obiektów.

Zdjęcie: FB Bednary Driving City

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz również
Komentarze 5
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: prorok 01/06/2020 13:03

Który Bóg da?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę