tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Czwartek na Torze Modlin - wolne jazdy dla kadego! [RELACJA]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Czwartek na Torze Modlin - wolne jazdy dla kadego! [RELACJA]

Autor: Konrad Bartnik 2020.05.21, 16:56 1 Drukuj

We wtorek pogoda pokrzyżowała nasze plany uczestnictwa w jazdach na Torze Modlin, ale dziś nie odpuszczamy. Przy wspaniałej pogodzie i w dobrym towarzystwie szlifujemy swoje umiejętności, które przydadzą nam się przez resztę sezonu!

Wtorkowe i czwartkowe wolne jazdy na Torze Modlin powoli wpisują się na stałe w kalendarz regularnych aktywności warszawskich motocyklistów. Określenie "warszawskich" jest tu mocno orientacyjne, ponieważ zjeżdżają się ludzie z całego Mazowsza, a nawet z dalszych rejonów. 

NAS Analytics TAG

Należy po raz kolejny podkreślić, że nie jest to impreza sportowa - ścigacze są tu zresztą zazwyczaj w mniejszości. Uczestnicy przyjeżdżają na motocyklach bardzo różnej maści, od klasy 125 przez miejskie nakedy, enduro, supermoto po ciężkie turystyki i cruisery. Nawet jeśli przyjedziesz skuterem, nie będziesz wytykany palcami. To trening czysto użytkowy, które na wąskim torze o nawierzchni bardzo zbliżonej do drogowej pozwoli nabrać odpowiednich nawyków. i wyczucia maszyny w warunkach, których nie da się bezpiecznie odtworzyć na ulicy. Przydadzą się przez cały nadchodzący sezon, nie tylko w czasie wakacyjnych wyjazdów i pokonywania górskich winkli, ale też w codziennej orce na ugorze w ruchu miejskim i na trasach międzymiastowych.

My zabraliśmy dziś na Tor Modlin pachnące fabryką Kawasaki Ninja 650. To lekka maszyna sportowo turystyczna, która w tych warunkach czuje się jak ryba w wodzie. Musimy ją co prawda traktować łagodnie, ponieważ jest na dotarciu - ale i tak mamy mnóstwo radości z mierzenia się z zawijasami Modlina. 

Sesja popołudniowa właśnie rusza. Jeśli nie zdążycie, koniecznie wpadajcie w przyszłym tygodniu. Przypominamy - wtorek i czwartek, sesje w godzinach 14-17 i 17-20. W niedzielę 11-14, 14-17 i wieczorna sesja dl pit bike'ów. Koszt uczestnictwa w jednej to 120 zł, co jest bardzo atrakcyjną ceną za 3 godziny szlifowania umiejętności i zbierania dobrych wrażeń. Pamiętajcie również, że w każdej chwili możecie poprosić o radę jednego z zawsze obecnych na torze instruktorów, wśród których najczęściej spotkacie Artura Wajdę. Ciśnienie w oponach, pozycja, technika jazdy? Oni wiedzą wszystko :) My też tu będziemy. Do zobaczenia!

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr