tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chcesz by szybki na torze? Oto 10 rad od Sylvaina Guintoli [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chcesz by szybki na torze? Oto 10 rad od Sylvaina Guintoli [VIDEO]

Autor: Janusz Bbenek 2020.04.14, 10:53 Drukuj

Sylvain Guintoli, mistrz świata WSBK i aktualny kierowca testowy Suzuki Ecstar bardzo chętnie dzieli się swoją wiedzą. Jest przy tym tak doświadczony i ma ewidentny dar pedagogiczny, że jego filmy z poradami ogląda się z wielką przyjemnością.

NAS Analytics TAG

Tym razem francuski zawodnik w 10 punktach doradza, co zrobić by znacząco zwiększyć swoją skuteczność na torze. Sposób patrzenia, pozycja na motocyklu, linia przejazdu i wiele innych tematów - miękka angielszczyzna z francuskim akcentem jest bardzo łatwa i przyjemna w odbiorze.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr