tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zegarki Baume & Mercier sygnowane przez Indian Motorcycle
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zegarki Baume & Mercier sygnowane przez Indian Motorcycle

Autor: Informacja prasowa 2017.11.21, 10:11 1 Drukuj

Wspólne projekty firm motoryzacyjnych, w tym motocyklowych oraz producentów ekskluzywnych zegarków weszły już do tradycji. Tym razem witamy na rynku eleganckie czasomierze Baume & Mercier, sygnowane marką Indian Motorcycles.

Popularny producent zegarków Baume & Mercier nawiązał w tym roku współpracę z Indian Motorcycle. Wspólnie z legendarną amerykańską marką motocyklową wyprodukował zegarek upamiętniający niezwykłe osiągnięcie Burta Munro z 1967 roku, kiedy to 68-letni Nowozelandczyk ustanowił rekord prędkości (295.453 km/h) na motocyklu w klasie poniżej 1000 cm³, którym był niemal pięćdziesięcioletni Indian Scout.

NAS Analytics TAG

Baume & Mercier Clifton Club Burt Munro

Tak właśnie nazywa się zegarek, naszpikowany subtelnymi odwołaniami do historii Burta Munro oraz marki Indian. Pod szlifowanym szkiełkiem znajdziemy tarczkę z dużą cyfrą 35 (szczęśliwy numer Burta), a na skali tachymetru została wyróżniona wartość 184 - co w milach na godzinę stanowi prędkość, jaką Munro osiągnął w trakcie bicia rekordu. Aby podkreślić elitarność tego produktu, zegarków wyprodukowano dokładnie 1967 sztuk - w tym bowiem roku nastąpił ten historyczny moment. Zegarki są numerowane, a na kopercie znajduje się  wygrawerowane logo Indian.

Sportowy charakter zegarka podkreślają czerwone elementy. W zestawie, oprócz czerwonego paska, znajduje się także czarny, wykonany ze skóry cielęcej. Zegarki można już zamawiać na www.baume-et-mercier.com, ich dostawa zaplanowana jest na kwiecień przyszłego roku.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr