tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Indian Scout Bobber - polska premiera [video]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Indian Scout Bobber - polska premiera [video]

Autor: Piotr Barry Barya 2017.11.14, 15:28 Drukuj

Jeden z tegorocznych zimnych, jesiennych wieczorów rozgrzała i rozświetliła premiera wyjątkowego motocykla. To nowy Scout Bobber, zaprezentowany w warszawskim salonie Indiana.

Długa i wspaniała historia modeli Scout rozpoczęła się już w latach 20., czyli blisko sto lat temu. Tym razem nie będziemy jednak rozpamiętywać historii, tylko przeniesiemy się do teraźniejszości. Dziś linia Scout to nowoczesne, dopracowane motocykle, adresowane głównie do młodych ludzi. Wspomniana nowoczesność nie przeszkadza im w utrzymaniu legendarnego i ponadczasowego wyglądu.

NAS Analytics TAG

Najnowszym modelem z serii Scout jest właśnie wspomniany Bobber - surowy, mroczny motocykl o zwartej konstrukcji, ze skróconymi błotnikami, bez zbędnych dodatków, owiewek, czy zdobników. Skromny, choć dopracowany do perfekcji. Niski, masywny i zadziorny, lecz przy tym zadziwiająco dyskretny. Trudno opisywać go słowami, najlepiej po prostu zobaczyć na własne oczy…

Indian nie chce stać się marką wolumenową, dlatego wielkość produkcji poszczególnych modeli jest ściśle ograniczona. Na polski rynek przewidziano 35 sztuk modelu Scout Bobber. 10 z nich zarezerwowano już dla pierwszych klientów. Cena nowego modelu Scout Bobber zaczyna się od 60 900 zł (w wersji dwukolorowej jest nieco droższy). Do końca roku przewidziano specjalny rabat w wysokości 3000 zł, ale w związku z tym, że do wzięcia zostało już tylko 25 sztuk, wypadałoby nie ociągać się z podjęciem decyzji… Ciekawostką i jednocześnie dodatkową zachętą jest fakt, że Indian oferuje na swoje motocykle aż 5-letnią gwarancję.

NAS Analytics TAG

Premierę nowego Bobbera zorganizowano w warszawskim salonie, przy Al. Jerozolimskich 200. Jak zwykle, gdy w motocyklowym świecie dzieje się coś ważnego, byliśmy na miejscu i relacjonowaliśmy dla was na żywo, na naszym facebooku. Przed nami jeszcze premiery w salonach Indiana w Lublinie, Poznaniu, Bielsku-Białej, Gdańsku i Wrocławiu.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr