tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Nowa kolekcja koszulek z serii "1901" w ofercie Indian Motorcycle
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Nowa kolekcja koszulek z serii "1901" w ofercie Indian Motorcycle

Autor: Informacja prasowa 2018.01.10, 11:55 Drukuj

Koszulki z gamy akcesoriów odzieżowych Indian zyskują na popularności zarówno wśród motocyklistów, jak i miłośników mody na całym świecie. 

Analogicznie do poprzednich lat, Indian wprowadza do oferty nowe wzory na rok 2018. Koszulki z nowej serii są już dostępne w sprzedaży u dealerów.

NAS Analytics TAG

Na zdjęciach można ze szczegółami zobaczyć kolekcję "Indian Motorcycle 1901". Koszulki Fashion Fit z serii "Indian Motorcycle 1901" posiadają ręcznie malowaną grafikę tworzącą ich rozpoznawalny styl, a dodatkowo są lepiej dopasowane niż pozostałe kroje dostępne w ofercie Indian. Koszulki produkowane są w Kalifornii z lżejszej tkaniny bawełnianej w duchu nowoczesnego wzornictwa.

Koszulka 1901 Motor Oil - grafika z przodu koszulki zainspirowana jest starymi puszkami po oleju i przedstawia logo marki Indian z nawiązaniem do miasta Spirit Lake, gdzie obecnie powstają motocykle Indian.

Koszulka 1901 World’s Fastest - grafika na koszulce przedstawia kontur starego modelu Scout wypełniony kolorami flagi amerykańskiej. Sama tkanina posiada wykończenie z fabrycznym efektem postarzenia.

Koszulka 1901 Grand National - ten wzór został opracowany w celu uczczenia historycznego powrotu marki Indian do zawodów w żużlu amerykańskim (flat track) i wygranej w mistrzostwach w 2017 roku. Spodziewamy się, że ten wzór okaże się hitem sprzedaży!

Koszulka 1901 Factory Team - 1901 Factory Team to kolejna koszulka wyprodukowana z okazji sukcesów fabrycznego zespołu Indian i historycznego powrotu marki do wyścigów. Koszulka z grafiką przedstawiającą zmartwioną twarz Indianina z pióropuszem na głowie z pewnością okaże się popularnym wzorem w 2018 roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr