tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Yamaha w plenerze, czyli bracia Tracer na słowackich winklach [ZAPOWIEDŹ] NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Yamaha w plenerze, czyli bracia Tracer na słowackich winklach [ZAPOWIEDŹ]

Autor: Konrad Bartnik 2019.09.13, 14:36 Drukuj

Dwa motocykle, dwaj dorodni motocykliści i zatykające piękno przyrody u naszych południowych sąsiadów. Wróciliśmy właśnie z redakcyjnego wyjazdu, na którym sprawdzaliśmy, czy szukanie dodatkowych środków na Tracera 900 jest konieczne, czy 700 zupełnie wystarczy. Nasze wnioski nie są zupełnie oczywiste.

Yamaha Tracer Slowacja 2019 03

NAS Analytics TAG

Mały i większy, gruby i chudszy, Flip i Flap - takie porównania przychodziły nam do głowy, gdy z Rafałem sprawdzaliśmy Yamahy Tracer 700 i 900 na fantastycznych słowackich drogach. Pełną relację, test motocykli oraz film z wyjazdu opublikujemy już niedługo, a dziś zapraszamy na małą zapowiedź naszego materiału.

W wielkim skrócie - naszym zdaniem Słowacja to najbliższy, najtańszy i najbardziej dostępny motocyklowy raj dla polskich kierowców. Warto tam wpadać w każdy wolny weekend!

Yamaha Tracer Slowacja 2019 08

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę