tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wypadek motocyklistów w czasie grupowego przejazdu w Płocku [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wypadek motocyklistów w czasie grupowego przejazdu w Płocku [VIDEO]

Autor: Redakcja 2020.08.04, 15:33 8 Drukuj

Kilka dni temu na trasie Popiełuszki w Płocku doszło do bardzo nieprzyjemnego zdarzenia. Jeden z jadących w grupie motocyklistów nie wyhamował i wpadł na stojących uczestników przejazdu. 

Jazda motocyklem w dużej grupie wymaga żelaznej dyscypliny, ponieważ skutki nieuwagi tylko jednego uczestnika mogą być fatalne dla wielu innych. Taka właśnie sytuacja miała miejsce w Płocku, gdzie w zatrzymującą się kolumnę motocyklistów wpadł jeden z jej uczestników, nadjeżdżający z tyłu. 

NAS Analytics TAG

Nagranie z wypadku, które umieszczono na kanale Stop Cham, wygląda dosyć dramatycznie. Lecący w powietrzu motocykl uderzył w plecy pasażerkę jednej z maszyn. Na szczęście, jak można przeczytać w komentarzach, kobiecie nie stało się nic poważniejszego, choć trzech uczestników tego zdarzenia trafiło do szpitala. 

Jeszcze raz apelujemy o najwyższą ostrożność w czasie jazdy po drogach publicznych - nie tylko wtedy, gdy jedziecie w grupie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: max 07/08/2020 00:50

hiena

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę