tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Puławy: kursantka przebiła motocyklem betonowy płot. Pomyliła manetki
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Puławy: kursantka przebiła motocyklem betonowy płot. Pomyliła manetki

Autor: Janusz Bębenek 2020.08.07, 12:40 8 Drukuj

W czasie jazd doszkalających na jednym z placów manewrowych w Puławach doszło przedwczoraj do nieprzyjemnego wypadku. Kursantka kierująca Yamahą MT-07 straciła nad nią panowanie i wpadła w betonowe ogrodzenie.

Zgodnie z policyjną notatką z miejsca zdarzenia, 41-letnia kobieta odbywała jazdy doszkalające na motocyklu marki Yamaha. W pewnym momencie pomyliła manetki i doprowadziła do niekontrolowanego przyspieszenia.

NAS Analytics TAG

Kursantka nie zapanowała nad maszyną i uderzyła w betonowy płot okalający plac, przebijając jedno z przęseł. Kobieta z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. W czasie zdarzenia była trzeźwa. Służby ratunkowe wezwał na miejsce obecny na placu w trakcie jazd instruktor.

Niestety nawet w tak kontrolowanych warunkach zdarzają się poważne wypadki. Trzy lata temu na jednym z placów manewrowych w Warszawie kursant wywrócił się i uderzył głową w słupek, na skutek czego zmarł. Dlatego nawet w czasie pozornie bezpiecznych manewrów zachęcamy do zakładania pełnego stroju ochronnego i zachowywania dużego marginesu bezpieczeństwa na ewentualne błędy.

Zdj. Lubelska Policja

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:... 07/08/2020 16:19

To ile tych manetek było?

Odpowiedz
Autor: zz 19/08/2020 14:55

Ale jednego?

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę