tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Miał dożywotni zakaz jazdy motocyklem. Złamał go i doprowadził do tragedii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Miał dożywotni zakaz jazdy motocyklem. Złamał go i doprowadził do tragedii

Autor: Redakcja 2020.08.06, 14:57 Drukuj

Jadący z pasażerką motocyklista wjechał w pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Żabim Rogu koło Ostródy. Niestety mimo szybkiego transportu do szpitala nie udało się go uratować. 

Do wypadku doszło w ubiegłą niedzielę ok. godziny 20.00. Motocyklista nie zarzymał się przed niestrzeżonym przejazdem kolejowym i uderzył w przejżdżający pociąg. Pasażerce motocykla udało się przeżyć, kierującemu niestety nie. 

NAS Analytics TAG

Według danych policji, 32-latek nigdy nie powinien znaleźć sie w tym miejscu, miał bowiem orzeczony dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów. 

Nieustannie apelujemy o najwyższą ostrożność i przestrzeganie przepisów. Nie są to puste apele - robimy to w trosce o życie i zdrowie mało doświadczonych motocyklistów, którzy nie mieli jeszcze okazji przekonać sie na własnej skórze, że życie to nie gra na X-Boxie. Pewne rzeczy sa zabronione nie na złość, ale dla bezpieczeństwa samych zaitneresowanych oraz osób postronnych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę