tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Wyjed w Beskidy z Ani Jackowsk
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Wyjed w Beskidy z Ani Jackowsk

Autor: Informacja prasowa 2016.06.07, 13:34 Drukuj

Polski Związek Motorowy i podróżniczka Ania Jackowska zapraszają wszystkich na motocyklowy wyjazd. Wystarczy motocyklowa pasja, chęć podróżowania i sprawny motocykl. Spędźmy czerwcowy weekend odkrywając na motocyklach piękne drogi Beskidów, poznając lokalny koloryt i miejscowych artystów. Odetchnijmy górskim powietrzem i poczujmy wolność towarzyszącą motocyklowej podróży. Po intensywnym dniu, przy ognisku poczujemy magię gór i posłuchamy wyjątkowego gościa. Co będzie się działo w ciągu tych dwóch dni?  Będziemy: podróżować po najpiękniejszych drogach Beskidów, spotykać się z lokalnymi twórcami i dobrze się bawić. W przerwach między motocyklowym szaleństwem dotkniemy koniakowskich stringów (wizyta w Muzeum Koronki), dmuchniemy w trombity (u pana Tadeusza w Chacie na Szrańcach), poszalejemy z sianem (w Chacie Kawuloka), zwiedzimy elektrownię w Żarnowcu. To tylko niektóre z atrakcji. Prawdziwa podróż zawsze pełna jest improwizacji, więc na pewno niejedno jeszcze się zdarzy. Zapraszamy bez względu na płeć i wiek. Termin: 17-19 czerwca,2016, Szczyrk.

NAS Analytics TAG

Koszt wyjazdu: 240 pln. (nocleg ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym w luksusowym hotelu Meta, wieczorne ognisko). Reszta to koszty własne uczestników. Rezerwacje do: 13 czerwca 2016. Wyjazd ma charakter kameralny. Przewidujemy maksymalnie 15 uczestników.

Zapraszamy!

Więcej informacji

Rezerwacje: recepcja(at)meta-hotel.pl (z dopiskiem Motocyklowy odjazd folkowy)

Zapytania: wyprawa(at)aniajackowska.pl

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr