tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 White Wolf - niegiem po oczach, dotar przy - 50 stopniach do Jakucka! [FILM]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

White Wolf - niegiem po oczach, dotar przy - 50 stopniach do Jakucka! [FILM]

Autor: Raff 2020.01.26, 09:25 Drukuj

Niezmordowany White Wolf, czyli Marek Suslik, mimo kilku problemów technicznych, dotarł do Jakucka, uznawanego za najzimniejsze miasto świata.

Im dalej na wschód, tym zimniej. Marek, choć bardzo dobrze przygotowany do podróży, stale musi mierzyć się z problemami znanymi tylko w tej części świata, choćby linką gazu, która zwyczajnie pękła na mrozie.

NAS Analytics TAG

Ale Jakucja to także inne, znacznie poważniejsze problemy. Jak twierdzi Marek, w takich warunkach unieruchomienie pojazdu na drodze to niemal pewna śmierć. Dlatego wzdłuż trasy do Jakucka zlokalizowane są specjalne ogrzewane hale, w których kierowcy mogą dokonać niezbędnych napraw.

Markowi udało się szczęśliwie dotrzeć do Jakucka, gdzie panuje typowa o tej porze temperatura - 50 stopni. Marek i Elza - jego motocykl, wzbudzili na ulicach miasta niemałą sensację! Teraz nasz dzielny podróżnik ocenia możliwości wyruszenia w dalszą drogę, do Ojmiakonu. Problemem może okazać się ekstremalnie niska temperatura, która sięga tam teraz nawet - 70 stopni.

Przygody Marka możecie śledzić na FB https://www.facebook.com/sniegiempooczach/

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr