tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 White Wolf Marco wjeda w zimie na Gr ar 761 n.p.m. Mona jedzi w zimie?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

White Wolf Marco wjeda w zimie na Gr ar 761 n.p.m. Mona jedzi w zimie?

Autor: Alonzo 2021.01.18, 23:00 3 Drukuj

White Wolf Marco, czyli motocyklista, który zasłynął jazdą motocyklem w zimie, udowodnił coś wątpiącym. W sezonie w weekend zazwyczaj wsiadamy na motocykl i spędzamy wspaniałe chwile. White Wolf Marco pokazał, że zima, śnieg i ujemne temperatury nie odbierają nam możliwości bawienia się na motocyklu.

Wjazd motocyklem na górę, położoną ponad 750 metrów nad poziomem morza, pobudza wyobraźnię. Wydarzyło się to w weekend, gdy do Polski dotarła "Bestia" z Syberii. Temperatura na Górze Żar spadła poniżej minus piętnastu stopni Celsjusza. Co na to White Wolf Marco?

NAS Analytics TAG

Powtarzam od zawsze, sezon to może być na truskawki, a motocyklem trzeba jeździć cały rok! Oczywiście w moim przypadku sprawa jest dużo prostsza, ponieważ przystosowałem swój motocykl do jazdy ekstremalnej w zimie i tym samym mogę dojechać naprawdę w bardzo niedostępne miejsca. W minioną sobotę widząc, że pogoda jest idealna, duże opady śniegu, wybrałem się na przejażdżkę. Celem było wjechanie na szczyt Góry Żar w Beskidach. Zadanie utrudniała mi duża ilość śnieżnego puchu, ale finalnie znalazłem się na szczycie.

Czy w zimie można jeździć motocyklem? Można. Trzeba się do tego odpowiednio przygotować. Jazda tak może dostarczać nie mniej zabawy, niż jazda w sezonie letnim. Przebijanie się przez biały puch i obcowanie z surową, zimową aurą, jest nie do powtórzenia w żadnej innej części roku.

Śledźcie White Wolf Marco na jego stronie Faccebook:

https://www.facebook.com/sniegiempooczach

[Wszystko wydaje się niemożliwym, dopóki ktoś tego nie zrobi - Nelson Mandela]

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr