tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ojmiakon 2020: Marek “White Wolf" jest już na Syberii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ojmiakon 2020: Marek “White Wolf" jest już na Syberii

Autor: Konrad Bartnik 2020.01.12, 13:57 Drukuj

Trwa zimowa wyprawa podróżnika Marka Suslika do najzimniejszej wioski na świecie - położonego na wschodnich rubieżach Rosji Ojmiakonu. W tej chwili motocyklista, który wystartował 4 stycznia z Tychów, jest już na terenie zachodniej Syberii, zmierzając w stronę Nowosybirska.

Marek "White Wolf" Suslik jest w trasie od ponad tygodnia. W tym czasie był już w Kijowie, Briańsku i Moskwie, minął Niżny Nowogród i Kazań, a w chwili, gdy publikujemy ten artykuł jedzie już po syberyjskiej ziemi, zmierzając z Omska do Nowosybirska. 

NAS Analytics TAG

Jego "Elza", czyli zmodyfikowana Honda XL600LM z 1987 roku jak na razie dzielnie daje radę i nie sprawia większych problemów, również z porannym odpalaniem. Niedługo się to zmieni - przez ostatnie 3 tysiące kilometrów będzie tak zimno, że silnik motocykla będzie musiał pracować non stop. Zamontowane po bokach maszyny płozy sprawdzają się bardzo dobrze - przez większość czasu Marek może utrzymywać prędkość powyżej 70 km/h, a na zakrętach zdarza mu się przytrzeć płozą o asfalt i puścić snop iskier.

Przy okazji dzisiejszego finału WOŚP "White Wolf" założył mobilny sztab, który już teraz zebrał więcej, niż zakładano. Znajdziecie go pod tym adresem i oczywiście również zachęcamy do wpłacenia datku. Postępy wyprawy Marka możecie śledzić na jego kanale FB oraz specjalnej stronie, na której podróżnik publikuje bieżące relacje. 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę