tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 “Syberyjska" Honda XL600LM w oku kamery termowizyjnej [VIDEO]
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

“Syberyjska" Honda XL600LM w oku kamery termowizyjnej [VIDEO]

Autor: Janusz Bębenek 2020.01.03, 11:23 2 Drukuj

Już jutro, 4 stycznia Marek Suslik rusza na swoją kolejną zimową wyprawę. Tym razem jego celem jest syberyjska wieś Ojmiakon, uchodząca za najzimniejszą na świecie. Marek podzielił się filmem z kamery termowizyjnej, na którym możemy zobaczyć rozkład temperatur na zmodyfikowanej Hondzie XL600LM, którą wybiera się na ten wyjazd.

O syberyjskiej wyprawie Marka, znanego również jako White Wolf, pisaliśmy kilka dni temu. Podróżnik wyrusza jutro rano z Tychów, jeśli będziecie w okolicy możecie podjechać na Plac pod Żyrafą i osobiście życzyć mu powodzenia.

NAS Analytics TAG

Podróżnik wrzucił na swój kanał YouTube film przedstawiający jego Hondę XL600LM z 1987 roku, widzianą przez kamerę termowizyjną. Jak widać, silnik i wydech pracują w normalnej dla siebie temperaturze, ale też polska zima nie jest dla nich specjalnym wyzwaniem. Celem modyfikacji wprowadzonych specjalnie na ten wyjazd, m.in. montażu dużej osłony czołowej, jest utrzymanie znośnej temperatury dla maszyny i kierowcy na dalekiej Syberii, gdzie pod koniec stycznia panuje średnio -50 stopni Celsjusza, a często nawet mniej.


Postępy Marka Suslika możecie śledzić na jego stronie White Wolf - Śniegiem po oczach. My również będziemy regularnie informować o kolejnych etapach tej podróży.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę