tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Warszawskie buspasy opnione? Rzecznik Urzdu Miasta uspokaja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Warszawskie buspasy opnione? Rzecznik Urzdu Miasta uspokaja

Autor: Raff 2020.06.03, 10:56 Drukuj

Warszawskie buspasy będą jednak przygotowane dla motocyklistów - tę dobrą wiadomość przekazała rzecznik prasowa Urzędu Miasta Stołecznego Warszawy. Prace nad zmianą oznakowania mają ruszyć już niebawem.

Informacja o opóźnieniach w przystosowaniu buspasów dla motocyklistów, co zapowiadał prezydent Rafał Trzaskowski, wywołała prawdziwą burzę w środowisku stołecznych bikerów. Z pisma wystosowanego przez Urząd Miasta do ursynowskiego radnego Pawła Lenarczyka wynikało, że władze zastanawiają się, czy będzie je stać na spełnienie obietnic prezydenta miasta.

NAS Analytics TAG

Tymczasem z wypowiedzi rzecznik prasowej Urzędu Miasta, Karoliny Gałeckiej, jakiej udzieliła TVN Turbo wynika, że sprawa wygląda znacznie lepiej, niż można by wnioskować ze wspomnianego pisma. Jak twierdzi pani rzecznik, wprawdzie czas pandemii spowodował opóźnienia w wydawaniu niektórych decyzji, co mogło spowodować zmianę planów, także związanych z przystosowaniem buspasów, wszystko wraca teraz do normy.

Jeszcze w czerwcu rozpoczną się prace na ulicy Radzymińskiej, a na okres wakacyjny zaplanowano przystosowanie buspasów na ulicach Puławskiej (za Doliną Służewiecką do ul. Niedźwiedzia w obu kierunkach), Bitwy Warszawskiej (na odc. Grójecka – Al. Jerozolimskie) i Modlińskiej (na odc. Kuklińskiego – Elektronowa). Oznacza to, że jeszcze w tym sezonie będziemy mogli korzystać z najważniejszych odcinków w stolicy.

źródło: TVN Turbo, Urząd M.St. Warszawy

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr