tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Warszawa szykuje zakaz wjazdu dla pojazdw spalinowych
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Warszawa szykuje zakaz wjazdu dla pojazdw spalinowych

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.11.20, 10:55 5 Drukuj

Nadchodzą ciężkie czasy dla warszawskich kierowców. Podwyżki cen parkowania oraz mandatów za brak opłaty wkrótce mogą być najmniejszym zmartwieniem stołecznych zmotoryzowanych.

W wywiadzie dla "Super Expressu" prezydent Rafał Trzaskowski powiedział, że trwają prace nad wprowadzeniem zakazu wjazdu dla pojazdów spalinowych do centrum Warszawy. Na pierwszy ogień poszłoby historyczne centrum miasta oraz Trakt Królewski. Podobny pomysł mają urzędnicy z Brukseli.

NAS Analytics TAG

Władze Warszawy już uporały się z trującymi powietrze piecami używanymi w niektórych domach, a teraz w ramach modnej w ostatnich latach walki ze smogiem chcą ograniczyć ruch pojazdów spalinowych w centrum. Tradycyjnie już najbardziej mieliby ucierpieć kierowcy samochodów. Na szczęście na razie są to tylko plany, a póki co planowana jest wymiana autobusów na niskoemisyjne.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze 2
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr