tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Policja daje mandaty za zamanie zakazu wjazdu, ktrego nie byo. Czy zauwaysz, dlaczego go nie byo?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
2021 03 Benelli TRK 502 X billboard
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Policja daje mandaty za zamanie zakazu wjazdu, ktrego nie byo. Czy zauwaysz, dlaczego go nie byo?

Autor: Alonzo 2021.05.09, 22:54 2 Drukuj

Do absurdalnej sytuacji doszło między Karkowem i Swoszowicami w województwie małopolskim. Policjanci zatrzymywali kierowców i usiłowali wręczać mandaty za złamanie zakazu wjazdu. Problem w tym, że tego zakazu wjazdu nie było.

Kierowca jednego z aut miał w samochodzie kamerę i zarejestrował całe zdarzenie. Policjanci zatrzymywali po kolei wszystkie samochody, które przejechały obok znajdującego się po lewej stronie znaku zakazu wjazdu. Po prawej stronie również umieszczony był znak zakazu, ale innego rodzaju. Prawy znak zabraniał wjazdu pojazdami powyżej 3 ton. Być może funkcjonariuszy zmyliła również okrągła tarcza tego drugiego zakazu. Być może osoba, która ustawiała znaki, nie znała dokładnie przepisów, które regulują prawidłowe oznaczenie drogi. Oceńcie sami:

NAS Analytics TAG

Cała sytuacja skończyła się tym, że biorący udział w patrolu policjant osobiście poszedł do miejsca, w którym jego zdaniem były ustawione znaki zakazujące jazdy. Gdy zauważył, że to kierowcy mają rację, nakazał towarzyszącej mu policjantce zwolnić wszystkich zatrzymanych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr