tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 "Prędkość" - ogólnopolska akcja policji. Funkcjonariusze będą hamować zapędy szybkich kierowców
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

"Prędkość" - ogólnopolska akcja policji. Funkcjonariusze będą hamować zapędy szybkich kierowców

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.14, 07:05 Drukuj

Policja ogłosiła, że piątek 14 maja upłynie pod znakiem wzmożonych kontroli na drogach, które mają na celu uspokojenie ruchu i poprawę bezpieczeństwa.

Jak informuje policja, nadrzędnym celem działań jest zmniejszenie ryzyka powstawania wypadków poprzez egzekwowanie od kierujących pojazdami obowiązujących ograniczeń prędkości. Oczywiście jazda z nadmierną prędkością nie jest jedynym przewinieniem, za które będzie można dostać mandat.

NAS Analytics TAG

Policja apeluje, by oprócz przestrzegania ograniczeń prędkości kierowcy uważali w okolicach przejść dla pieszych, przejazdów dla rowerzystów, skrzyżowań i wszędzie tam, gdzie może dojść do niebezpiecznych sytuacji. Na drogach pojawią się nie tylko kontrole statyczne, ale także wyjedzie więcej radiowozów wyposażonych w wideorejestratory.

Według policji, bezpieczna prędkość to taka, która jest zawsze dostosowana do natężenia ruchu, obowiązującego ograniczenia, warunków atmosferycznych, stanu nawierzchni oraz własnych umiejętności. Oczywiście do tych zasad warto stosować się nie tylko w przypadku zmasowanych działań prewencyjnych.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę