tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Na tych drogach policjanci najczciej stoj z radarami - ranking za pierwszy kwarta 2021
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Na tych drogach policjanci najczciej stoj z radarami - ranking za pierwszy kwarta 2021

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.05.03, 09:07 1 Drukuj

Twórcy aplikacji Yanosik sprawdzili, gdzie jest największe statystyczne prawdopodobieństwo napotkania patrolu drogówki. Ranking podzielono na województwa i drogi krajowe.

Ranking kontrolowanych tras został przygotowany w oparciu o ilość zgłoszeń przez użytkowników aplikacji i urządzeń Yanosik, a więc jest on bardzo miarodajny. W rankingu wzięto pod uwagę ilość potwierdzonych zgłoszeń o kontroli prędkości na 1 kilometr drogi. Pod lupę wzięto dane z pierwszego kwartału 2021 roku. Tabele obejmują dziesięć województw i dróg krajowych.

NAS Analytics TAG

Na pierwszym miejscu w tabeli znalazło się województwo małopolskie, gdzie zanotowano 10,8 kontroli prędkości na 1 km drogi. Na drugim miejscu jest województwo podkarpackie, gdzie liczba ta wynosiła 10 kontroli drogowych, a na trzecim - zachodniopomorskie, w którym zgłaszano 8,9 kontroli na kilometr drogi. Na ostatnim miejscu pierwszej dziesiątki województw znalazło się opolskie z wynikiem 5,1 kontroli na 1 km.

W rankingu dróg krajowych, drogi zajmujące pierwsze dwa miejsca mają 14,2 kontroli na 1 km drogi, a są to DK 80 i DK 97. Ta pierwsza znajduje się na terenie województwa kujawsko-pomorskiego i ma długość 66 km. Prowadzi ona z Torunia do Bydgoszczy. DK 97 z kolei prowadzi z Terliczki do Rzeszowa i ma długość zaledwie 6,3 km. Łączy ona autostradę A4 z Rzeszowem, więc zapewne policjanci łapią tam kierowców, którzy jeszcze nie ostygli po jeździe z prędkością 140 km/h. Pierwszą trójkę zamyka DK47, która ma długość 40 km i łączy Rabkę-Zdrój z Zakopanem. Tam odnotowano 11,3 kontroli na 1 km.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr