tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 W Warszawie ju nie poszalejesz. Policyjna specgrupa "SPEED"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

W Warszawie ju nie poszalejesz. Policyjna specgrupa "SPEED"

Autor: Redakcja 2018.12.07, 12:38 5 Drukuj

Walka z nielegalnymi wyścigami, notorycznym przekraczaniem dozwolonej prędkości i agresją na drodze, to główne zadania specjalnie wydzielonej grupy warszawskiej drogówki. Zespół o nazwie "SPEED" dysponuje szybkimi nieoznakowanymi radiowozami, używa także oznakowanej Kii Stinger GT.

Komendant Stołeczny Policji uznał, że akcje edukacyjne oraz informacje o kolejnych groźnych wypadkach nie wpływają zbytnio na postawę kierowców, traktujących ulice jak tor wyścigowy. Powołał więc grupę "SPEED", a należący do niej funkcjonariusze skupiają się na wyłapywaniu najszybciej jeżdżących warszawskich kierowców. Monitorują także miejsca nielegalnych wyścigów.

NAS Analytics TAG

Zespół "SPEED" działa na terenie Warszawy i okolic od kilku tygodni i może pochwalić się sporymi sukcesami. W tym czasie zatrzymano i ukarano 975 kierujących, z których 209 straciło prawo jazdy na 3 miesiące, a 11 stanęło lub stanie przed sądem. Możemy się domyślać, że w sezonie motocyklowym te liczby będą znacznie większe.

Źródło: brd24.pl

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 3
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr