tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Video: Mamed Khalidov na Vespie - straci prawo jazdy, czy nie?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Video: Mamed Khalidov na Vespie - straci prawo jazdy, czy nie?

Autor: Alonzo 2019.08.04, 00:14 1 Drukuj

Niedawno media obiegł news, lub fake news, informujący o zawodniku MMA, Mamedzie Khalidov, pędzącym 160 km/h przez Olsztyn. Wiele tytułów twierdziło, że za ten czyn Mamed stracił prawo jazdy. Tymczasem...

NAS Analytics TAG

Gdy widzimy Vespę, to zazczyczaj towarzyszy jej piękna, długonoga, Włoszka. Kojarzenia ze stylem i Italią budują obrazy, które jednocześnie czynią z Vespry trochę kobiecą markę. Tymczasem są to pełnokrwiste skutery, o często bardzo przyzwoitych osiągach, które z powodzeniem zadowolą niejednego twardego faceta. Jeżeli macie co do tego wątpliwości, to zobaczcie, co łączy Vespę i Mameda Khalidova, który raczej ze "zniewieścieniem" nie ma nic wspólne. Myśl, że Vespa to skuter tylko dla dziewczyn, Mamed bez trudu "wybije Ci z głowy":

 

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr