tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Video: Mamed Khalidov na Vespie - stracił prawo jazdy, czy nie?
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Video: Mamed Khalidov na Vespie - stracił prawo jazdy, czy nie?

Autor: Alonzo 2019.08.04, 00:14 1 Drukuj

Niedawno media obiegł news, lub fake news, informujący o zawodniku MMA, Mamedzie Khalidov, pędzącym 160 km/h przez Olsztyn. Wiele tytułów twierdziło, że za ten czyn Mamed stracił prawo jazdy. Tymczasem...

NAS Analytics TAG

Gdy widzimy Vespę, to zazczyczaj towarzyszy jej piękna, długonoga, Włoszka. Kojarzenia ze stylem i Italią budują obrazy, które jednocześnie czynią z Vespry trochę kobiecą markę. Tymczasem są to pełnokrwiste skutery, o często bardzo przyzwoitych osiągach, które z powodzeniem zadowolą niejednego twardego faceta. Jeżeli macie co do tego wątpliwości, to zobaczcie, co łączy Vespę i Mameda Khalidova, który raczej ze "zniewieścieniem" nie ma nic wspólne. Myśl, że Vespa to skuter tylko dla dziewczyn, Mamed bez trudu "wybije Ci z głowy":

 

 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę