tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Limitowana Vespa Primavera zadebiutuje w Mediolanie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Limitowana Vespa Primavera zadebiutuje w Mediolanie

Autor: Wojtek Grzesiak 2019.10.31, 09:58 Drukuj

Limitowana edycja skutera Vespa Primavera zadebiutuje w Mediolanie. Tym razem włoski producent zaprosił do współpracy jedną z największych gwiazd świata mody ulicznej, a jest nią Sean Wotherspoon.

Sean Wotherspoon prowadzi z przyjaciółmi sieć sklepów Round Two, które powstały z miłości do swobodnego stylu lat 80. i 90. Sean na dobre rozgościł się na modowych salonach po tym, jak… zamoczył do połowy w czerwonej farbie buty Nike Air Jordan 5 stworzone przy kolaboracji z Supreme. Dwa lata później Wotherspoon na dobre rozpoczął przygodę ze światem wielkiej mody. Współpracował również z takimi znanymi markami jak Disney, Lacoste czy słynnym paryskim domem handlowym Galeries Lafayette.

NAS Analytics TAG

Pomimo klasycznej bryły Vespa zachęca posiadaczy skuterów do zabawy formą. Zarówno Vespa jak i Sean Wotherspoon starają się maksymalnie pokolorować świat. Dlatego właśnie w Mediolanie zadebiutuje limitowana edycja skuterów, której towarzyszyć będą specjalnie zaprojektowane kaski oraz odzież. Efekt współpracy obu ikon stylu trafi do salonów wiosną przyszłego roku.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr