tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Vespa 946 Christian Dior - luksus do kwadratu
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Vespa 946 Christian Dior - luksus do kwadratu

Autor: Janusz Bbenek 2020.06.12, 10:19 Drukuj

Skutery Vespa i francuski dom mody Christian Dior są rówieśnikami - obie ikony swoich branż narodziły się w 1946 roku. Wiosną przyszłego roku do sprzedaży trafi ich wspólne dzieło - limitowana Vespa 946, wyposażona w szereg dodatków wprost ze słynnych butików. 

Vespa 946 jest najbardziej luksusowym modelem w ofercie włoskiego producenta. Została zaprezentowana w 2012 roku w Mediolanie i od tego czasu pozostaje obiektem zainteresowania najbardziej wymagających klientów. Uwagę zwracają nie tylko jej minimalistyczne i eleganckie linie, ale też oszałamiająca cena - niemal 44 tysiące zł, i to za skuter klasy 125. 

NAS Analytics TAG

Niedługo Vespa 946 pojawi się w jeszcze bardziej ekskluzywnym wydaniu. Włoska marka nawiązała współpracę z francuskim domem mody Christian Dior i wspólnie z nią stworzyła przesycona luksusem wersję limitowaną tego skutera. Nad całością projektu czuwała Maria Grazia Chiuri, dyrektor kreatywna działu kolekcji damskich Diora. 

Vespa 946 Christian Dior posiada niepowtarzalny wzór lakierowania. Jej siodło, specjalnie zbudowany kufer centralny oraz dedykowany kask ozdobione są słynnym motywem Dior Oblique, stworzonym dla francuskiej marki w 1967 roku przez Marca Bohana. 

Skuter produkowany będzie we włoskich fabrykach Vespy, a jego sprzedaż ruszy wiosną 2021 roku i tu uwaga - będzie go można kupić początkowo tylko w butikach Christian Dior, a później w wybranych, prestiżowych salonach grupy Piaggio. Cena Vespy 946 Christian Dior nie jest jeszcze znana, ale jednego możemy być pewni - nie będzie okazyjna.

Więcej informacji o skuterach Vespa znajdziecie na stronie http://vespa-polska.pl 

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Zobacz rwnie
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr