tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Vespa GTS 300 z tytułem "Skutera roku" w Niemczech
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Vespa GTS 300 z tytułem "Skutera roku" w Niemczech

Autor: Janusz Bębenek 2019.03.18, 11:11 Drukuj

Tym razem dużo mocniejsza konkurencja została z tyłu. Prestiżowy tytuł Skutera Roku w plebiscycie niemieckiego magazynu "Motorrad" zdobyła nowa Vespa GTS 300. Dzięki zmodernizowanemu silnikowi i przeprojektowanej karoserii włoski neoklasyk ponownie zajął miejsce na szczycie w swojej kategorii.

Czarne chmury, które jeszcze niedawno zbierały się nad marką Vespa, odpłynęły daleko za horyzont. Poprzedni rok zamknął się wyraźnym, 16-procentowym wzrostem sprzedaży, a nowych właścicieli znalazło ok 210 tysięcy skuterów. Flagowy model, GTS 300 przeszedł w zeszłym roku solidną kurację odmładzającą - otrzymał nowy, mocniejszy, ale bardziej oszczędny silnik i nową przednią część karoserii, która jeszcze lepiej chroni przed wiatrem i deszczem. Pojawiło się również pełne oświetlenie LED i system multimedialny MIA, pozwalający połączyć smartfon z wyświetlaczem TFT w kokpicie.

NAS Analytics TAG

Nowa Vespa GTS 300 została z miejsca doceniona przez fanów. Ostatnio zebrała 47 tysięcy głosów w prestiżowym plebiscycie niemieckiego magazynu "Motorrad" i otrzymała tytuł Skutera Roku. Zostawiła w tyle murowanych kandydatów do zwycięstwa - ultranowoczesną Yamahę T-Max DX i przedstawicieli gospodarzy BMW C650 i C-Evolution. W podsumowaniu wyniku napisano:

Bez względu na to, ile mocy i techniki mają inne skutery na rynku, ta włoska dziewczyna zawsze będzie na szczycie.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę