tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Vespa koczy 75 lat i przedstawia specjalne malowania modeli Primavera i GTS
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Vespa koczy 75 lat i przedstawia specjalne malowania modeli Primavera i GTS

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.03.09, 07:23 Drukuj

Kultowe skutery Vespa są z nami już od 75 lat, z tej okazji producent zaprezentował specjalne malowania swoich bestsellerowych modeli - Primavera i GTS.

Pierwszy wniosek patentowy marki Vespa został złożony 23 kwietnia 1946 roku. To wtedy narodził się jednoślad, który miał zmotoryzować powojenne Włochy i zapewnić rodzinie Piaggio dochody po tym, jak nie mogła ona już produkować silników do samolotów. Ostatecznie Vespa stała się wyznacznikiem dobrego stylu i jedną z ikon popkultury, a jej kształtu nie da się pomylić z żadnym innym pojazdem.

NAS Analytics TAG

Przez lata Vespa doskonaliła swoje konstrukcje, ale wprowadzanie nowych technologii takich jak wyświetlacz z modułem Bluetooth i nawigacją w modelu GTS Super Tech czy pełne oświetlenie LED w mającej już ponad 50 lat Primaverze nigdy nie zaburzyły klasycznej linii. To właśnie te dwa modele będą dostępne w wersjach na 75-lecie marki. Pomalowano je w kolorze Giallo 75th, który nawiązuje do klimatu lat 40. Na bocznych panelach znajduje się liczba 75. Skutery są dodatkowo wyposażone w stelaże na bagaż oraz okrągłe, skórzane torby. Na drzwiczkach schowków pojawił się okazjonalny emblemat.

Specjalne malowanie przewidziano dla modelu Primavera z silnikami 50 i 125 cm3 oraz GTS z silnikami 125 i 300 cm3.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr