tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Valentino Rossi zakaony COVID-19 ponownie. Czy wystartuje w Walencji?
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Valentino Rossi zakaony COVID-19 ponownie. Czy wystartuje w Walencji?

Autor: Raff 2020.11.04, 21:59 1 Drukuj

Valentino Rossi ponownie zarażony koronawirusem. Dziewięciokrotny motocyklowy mistrz świata prawdopodobnie nie weźmie udziału w wyścigu w Walencji.

Po raz pierwszy COVID-19 stwierdzono u Doctora w połowie października, tuż przed GP Aragon. Rossi przebywał w izolacji w swoim domu, pod czujnym okiem lekarzy. Kilka dni temu ujawniono, że mistrz jest już zdrowy.

NAS Analytics TAG

Niestety, we wtorek wykonano kolejny test, który wykazał ponowne zakażenie COVID-19. Jeśli do końca tygodnia sytuacja Vale się nie poprawi, podczas wyścigu zastąpi go Amerykanin Garrett Gerloff, ścągnięty na tę okoliczność przez Yamahę.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr