tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Alex Marquez, czy to najlepszy zawodnik w tej chwili? Wideo odpowiada na to pytanie
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
motul belka 950
NAS Analytics TAG
motul belka 420
NAS Analytics TAG

Alex Marquez, czy to najlepszy zawodnik w tej chwili? Wideo odpowiada na to pytanie

Autor: Alonzo 2020.10.24, 18:09 Drukuj

Nazwisko Marquez będzie już zawsze elektryzowało świat wyścigów MotoGP. Pod nieobecność wielokrotnego mistrza świata, Marca Marqueza, jego młodszy brak Alex zaczyna dominować w kolejnych wyścigach sezonu 2020.

Dlaczego Alex Marquez zajmuje coraz wyższe lokaty w kolejnych rundach MotoGP tego sezonu? Zobaczcie na ten film i na jego technikę. Zobaczcie, że jego pozycja jest idealna do tego stopnia, że przez całą długość zakrętu Alex Marquez ją utrzymuje bez najmniejszego ruchu ciała, jakby był zaklęty w kamień. Właśnie ta pewność siebie i to mistrzowskie opanowanie techniki jazdy daje tak znakomite czasy na poszczególnych okrążeniach w ostatnich rundach MotoGP.

NAS Analytics TAG

Alex Marquez jest młodszym o trzy lata bratem Marca. W sezonie 2014 zwyciężył w klasie Moto3, a w roku 2019 powtórzył ten wyczyn w klasie Moto2. W tym roku przebojem wdarł się do klasy królewskiej MotoGP, najpierw zdobywając doświadczenie, a potem pnąc się w górę klasyfikacji generalnej tak, że ostatni wyścig finałowy w Portugalii udało mu się skończyć już na drugim miejscu. Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym sezonie Alex Marquez może zdobyć swoje pierwsze w karierze zwycięstwo w wyścigu klasy MotoGP. Ponieważ jest trzy lata młodszy od Marca Marqueza, więc jest na innym etapie kariery niż jego starszy brat. Może przedłużyć dominację Marquezów w wyścigach MotoGP i sprawić, że to nazwisko stanie się najbardziej utytuowanym i najgłośniejszym w historii wyścigów MotoGP.  

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama

sklep cigacz

    motul belka 950
    NAS Analytics TAG
    na gr