tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Unia Europejska chce, żebyś jeździł elektrycznym skuterem NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Unia Europejska chce, żebyś jeździł elektrycznym skuterem

Autor: Beavis 2015.07.16, 11:13 1 Drukuj

We wspieranym przez Unię Europejską projekt zaangażowało się Piaggio i KTM.

NAS Analytics TAG

Brytyjski Visordown podaje, że KTM i Piaggio wesprą projekt RESOLVE. Unijny projekt zakłada rozwój niedrogich, elektrycznych pojazdów atrakcyjnych dla obecnych kierowców samochodów. W tym momencie logiczny staje się udział Piaggio - Włosi jako pierwsi, z dużym sukcesem, weszli na rynek z trzykołowym MP3 (później klonowany przez europejskie i japońskie marki). Angaż KTM-a też ma sens, Austriacy zdają sobie sprawę z konieczności inwestowania w pojazdy elektryczne, a testowana przez nas gama Freeride-E jest świetnym tego przykładem. Na liście uczestników znalazł się także Bosch, Kiska, Magneti Marelli oraz polska firma Wamtechnik.

Pierwszy pojazd zaprojektowany za pieniądze z RESOLVE ma wyjechać na drogi już w 2018 roku.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 1
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę