tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ulica to nie tor - Mick Doohan NAS Analytics TAG
2019 12 02 KTM Power Shopping billboard
NAS Analytics TAG

Ulica to nie tor - Mick Doohan

Autor: Piotr Jędrzejak 2009.11.03, 14:18 5 Drukuj

„Gdybym spotkał na torze tyle przeszkód, ile Ty na ulicy, prawdopodobnie już bym nie żył"

Komisja do spraw wypadków motocyklowych, działająca z ramienia rządu Południowej Australii, rozpoczęła w ostatnich dniach nową kampanię motocyklową. Pierwszą i główną jej częścią jest reklama z udziałem Michaela „Micka" Doohana - pięciokrotnego Mistrza Świata w klasie GP 500 cm3, z której zrodziło się dzisiejsze MotoGP.

Klip sugestywnie pokazuje, co mogłoby się stać gdyby przy nitce toru wyścigowego stały takie same przeszkody jak przy drogach. Chociaż, może lepiej spojrzeć na to z innej strony: jak może się skończyć nierozsądna jazda po drogach publicznych - przecież przystanki, drzewa, ławki i autobusy są na ulicach czymś powszechnym. Ulica to nie miejsce do ścigania się. Jak to powiedział Mick Doohan:

„Gdybym spotkał na torze tyle przeszkód, ile Ty na ulicy, prawdopodobnie już bym nie żył."

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 4
Pokaż wszystkie komentarze
Autor:pe 03/11/2009 23:54

rewelacja

Odpowiedz
Autor:Łuszczak 03/11/2009 17:51

Bardzo fajny filmik

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę