tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Ukradli motocykl i wystawili go na sprzedaż, a na ogłoszenie odpowiedziała policja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Ukradli motocykl i wystawili go na sprzedaż, a na ogłoszenie odpowiedziała policja

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.06.16, 08:50 Drukuj

Kradzież motocykla to z pewnością traumatyczne przeżycie, ale czasami skradzione maszyny udaje się odzyskać i to dzięki niefrasobliwości samych sprawców kradzieży. Przekonał się o tym mieszkaniec Warszawy, który odzyskał swój motocykl przez kuriozalne zachowanie złodziei.

Jak informuje Komenda Stołeczna Policji, funkcjonariusze zatrzymali osobę, która wystawiła kradziony motocykl na sprzedaż w jednym z portali aukcyjnych. Motocykl został skradziony kilka miesięcy temu na Pradze-Południe i złodzieje widocznie nie za bardzo wiedzieli, co mają z tym fantem zrobić. Zapewne myśleli, że sprawa przycichła, więc wystawili jednoślad na sprzedaż w jednym z portali aukcyjnych.

NAS Analytics TAG

Po motocykl zgłosiła się policja wraz z właścicielem, który potwierdził, że to jego pojazd. Jak informuje nadkom. Joanna Węgrzyniak, do sprawy zatrzymano 37-letniego mężczyznę, któremu zostanie postawiony zarzut paserstwa. Do podobnej sytuacji doszło w ubiegłym roku, kiedy to policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sokołowie Podlaskim odzyskali skradzioną Hondę CBR. Złodzieje próbowali wykazać się sprytem, ponieważ motocykl został przemalowany i zmieniono mu tablice rejestracyjne. Policjanci nie dali się jednak nabrać i zatrzymali dwóch 28-letnich mężczyzn, a motocykl wrócił do właściciela.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę