tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Chcieli sprzedać kradziony motocykl, ale wpadli w ręce policji. Zadziałała czujność funkcjonariuszy
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Chcieli sprzedać kradziony motocykl, ale wpadli w ręce policji. Zadziałała czujność funkcjonariuszy

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.05.10, 14:45 Drukuj

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko mieniu zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzież motocykla. Akcja miała miejsce, kiedy ten próbował upłynnić jednoślad dwóm kupcom, którzy niczego nie podejrzewali.

Jak czytamy na stronach policji, aresztowanym jest 36-letni mężczyzna, którego policjanci doskonale znają. Ustalili, że będzie on chciał sprzedać wcześniej skradziony motocykl. Zgodnie z informacjami, na miejscu funkcjonariusze zastali dwie osoby, które ładowały jednoślad na busa oraz oczywiście podejrzanego o kradzież. Mężczyźni wyjaśnili, że motocykl kupili za 300 zł i nie wiedzieli, że pochodzi z przestępstwa, choć dodali, że podejrzany twierdził, iż zapomniał kluczyka i dokumentów.

NAS Analytics TAG

Niedoszli kupujący zostali zwolnieni po przesłuchaniu. Główny podejrzany został zatrzymany kawałek dalej na przejściu dla pieszych, ale nie szedł po dokumenty i kluczyk od motocykla, lecz po prostu usiłował oddalić się z miejsca zdarzenia. Przy okazji wpadła jego 31-letnia partnerka, która miała ukraść przewody elektryczne z opuszczonego budynku przy ul. Bartłomieja. Zatrzymanym grożą kary do 5 lat więzienia.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę