tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Skradziony motocykl i rowery odzyskane przez KAS. Złodziej twierdził, że wiezie pomoc humanitarną
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
Advertisement
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Skradziony motocykl i rowery odzyskane przez KAS. Złodziej twierdził, że wiezie pomoc humanitarną

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.11.20, 14:24 Drukuj

Choć sezon motocyklowy dla wielu już się skończył, to m.in. dla złodziei trwa on cały rok. Dowodem tego jest ostatnia akcja funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej z lubuskiej KAS, którzy zatrzymali wielobranżowego złodzieja. Kierowca twierdził, że wiezie pomoc humanitarną na Ukrainę.

Funkcjonariusze Służby Celno-Skarbowej z lubuskiej KAS przeprowadzali kontrolę na przejściu granicznym w Świecku, gdzie zatrzymali Fiata Ducato. Kierowca twierdził, że wiezie pomoc humanitarną na Ukrainę, ale zawartość ładunku była daleka od zgodności z prawdą. Samochód został najpierw prześwietlony za pomocą urządzenia RTG.

NAS Analytics TAG

W toku kontroli funkcjonariusze ujawnili motocykl, części motocyklowe, 5 rowerów oraz narzędzia budowlane i ogrodowe. Łączna wartość ładunku została oszacowana na ponad 505 tys. zł. Znaleziony motocykl też był już częściowo rozmontowany. Kierowca został przekazany w ręce policji, która będzie prowadziła dalsze czynności.

- Wykryto, że pojazdem przewożono motocykl oraz części innych motocykli. Jak się okazało, pojazdy zostały skradzione w Niemczech. Na pace znajdowały się też trzy całe i dwa rozkręcone rowery oraz narzędzia budowlane i ogrodowe - powiedziała Ewa Markowicz, rzecznik lubuskiej KAS w portalu newslubuski.pl.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

NAS Analytics TAG
Zobacz również

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę