tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Twój telefon może zabić - mocny przekaz od Fundacji Jednym Śladem
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Twój telefon może zabić - mocny przekaz od Fundacji Jednym Śladem

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.10.30, 09:29 40 Drukuj

Fundacja Jednym Śladem zaprezentowała właśnie nowy spot w sprawie bezpieczeństwa motocyklistów. Rzecz jest naprawdę konkretna i daje sporo do myślenia, dzięki mocnemu przekazowi. Wszyscy doskonale wiemy jak wielkim niebezpieczeństwem jest rozmowa przez telefon komórkowy w czasie prowadzenia samochodu i jak zabójcze potrafi to być dla motocyklistów. Warto obejrzeć spot przygotowany przez Fundację Jednym Śladem i podzielić się nim z kierowcami samochodów. Po prostu, dla zwiększenia świadomości wobec pewnych spraw.

NAS Analytics TAG

"Dziś bez telefonu nie potrafimy wyjść z domu, nie wyobrażamy sobie pracy i po prostu życia bez niego. Niewątpliwie jest doskonałym narzędziem dzisiejszych czasów - ale ten właśnie ukochany gadżet, często bywa sprawcą nieszczęść niejednego z nas. Używany w czasie prowadzenia pojazdu, niejednokrotnie doprowadza do najgorszego - śmierci kogoś bliskiego nam. Spot dedykujemy każdemu, kto będąc za kierownicą pojazdu, korzysta z telefonu. Pamięta. Twój telefon może zabić - używaj go z głową, nie z rękoma!" - Fundacja Jednym Śladem

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 12
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: ania 31/10/2013 15:05

debil z głupimi osądami

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę