tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kampania bezpieczeństwa Stanu Waszyngton
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kampania bezpieczeństwa Stanu Waszyngton

Autor: Lovtza 2014.12.16, 09:19 2 Drukuj

Jak powinny wyglądać kampanie bezpieczeństwa adresowane do kierowców samochodów? Z pewnością powinny być sugestywne, aby każdy mógł w nich zobaczyć swoje własne działania i nawyki. Powinny odnosić się do ważnych i realnych problemów, a nie do stereotypów. Nie mogą nikogo obrażać, ani szufladkować. Tylko takie kampanie bezpieczeństwa mają szansę spotkać się z pozytywnym odbiorem adresatów i zapaść w pamięć. To z kolei przesądza o ich skuteczności, albo braku skuteczności. Zobaczcie zatem jak robi się profesjonalne kampanie bezpieczeństwa na przykładzie klipu przygotowanego przez władze Stanu Waszyngton.

NAS Analytics TAG

Z pewnością nasi włodarze oraz polska Policja mogłyby wynieść z tego materiału sporo nauki i mnóstwo konstruktywnych wniosków. Wszyscy pamiętamy klapę, jaką pięć lat temu zakończyła się głośna akcja Policji "Użyj wyobraźni. Zwolnij", której hasło "Idzie wiosna, będą warzywa" zagotowało znaczną część miłośników motocykli (ostatecznie kampania ta po wielu głosach oburzenia została zdjęta z billboardów). Powyższy przykład jest dowodem na to, że społeczeństwo można uświadamiać w kwestiach bezpieczeństwa bez doprowadzania go do skrajnej irytacji.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 2
Pokaż wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama

sklep Ścigacz

    NAS Analytics TAG
    na górę