tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Zabójcza prędkość - bardzo konkretna kampania bezpieczeństwa
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Zabójcza prędkość - bardzo konkretna kampania bezpieczeństwa

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2014.01.08, 09:30 22 Drukuj

Doskonale wiemy, że w zalewie kampanii bezpieczeństwa często pojawiają się produkcje mniej i bardziej trafione. To kontrowersyjny, jednak delikatny temat i nie zawsze twórcom uda się go ugryźć we właściwy sposób.

NAS Analytics TAG

Dziś prezentujemy Wam kampanię, którą bez wątpliwości możemy zaliczyć do bardzo konkretnych, krótkich i niezwykle treściwych. Oczywiście, chodzi o prędkość, czyli wiecznie wdzięczny temat dyskusji w sprawie bezpieczeństwa komunikacyjnego. Naszym zdaniem każdy z dowolnego miejsca na ziemi, nie ma znaczenia, czy kierowca samochodu czy motocykla, może się odnieść do kampani. Zobaczcie sami i dajcie nam znać co o tym myślicie.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 12
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: BlackSebi 03/04/2015 04:13

Bądź*

Odpowiedz
Autor: Erni 08/01/2014 22:45

Przyjmujemy przeprosiny.

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę