tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Kampania bezpieczeństwa "10 mniej ratuje życie"
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Kampania bezpieczeństwa "10 mniej ratuje życie"

Autor: Łukasz "Boczo" Tomanek 2013.11.15, 09:18 44 Drukuj

Nowa kampania bezpieczeństwa Krajowej Rady Bezpieczeństwa Ruchu drogowego nie odnosi się bezpośrednio do motocyklistów, ale chyba każdy zgodzi się, że jest na tyle istotna, aby wiedziała o niej jak największa ilość osób. W filmie przedstawiono sytuację, w której potrącony zostaje pieszy. Gdyby prędkość samochody była o 10 km/h mniejsza skutki uderzenia byłyby o wiele łagodniejsze.

Dość bezpiecznym przypuszczeniem jest, że wobec motocyklistów ta zasada także obowiązuje. Zresztą wszyscy doskonale wiemy, jak destrukcyjne potrafią być wobec motocyklistów samochody. Nie uogólniajmy jednak tylko postarajmy się przyjąć do wiadomości, że czasami niewielkie działania mogą mieć wielkie, pozytywne skutki.

NAS Analytics TAG

Podziel się tą wiadomością, udostępnij, prześlij jeśli uważasz, że trzeba nieco zwiększyć ludzką świadomość do spraw banalnych, jednak zapominanych.

  NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjęcia
NAS Analytics TAG
Komentarze 19
Pokaż wszystkie komentarze
Autor: osama 19/07/2014 15:28

Dobrze gada, polać mu :)

Odpowiedz
Autor: artur 04/12/2013 13:18

100\100

Odpowiedz
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Ścigacz.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z komentarzy łamie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunięty. Uwagi przesyłane przez ten formularz są moderowane. Komentarze po dodaniu są widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadającym tematowi komentowanego artykułu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu Ścigacz.pl lub Regulaminu Forum Ścigacz.pl komentarz zostanie usunięty.

Nasi fani komentowali

Polecamy

Aktualności

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep Ścigacz

    na górę