tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph czy siy z producentem zegarkw Breitling - pierwsze zegarki wkrtce trafi na rynek
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph czy siy z producentem zegarkw Breitling - pierwsze zegarki wkrtce trafi na rynek

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.07.15, 09:19 Drukuj

Motocykl to nie tylko środek transportu czy hobby, ale także styl życia i wie o tym chociażby marka Triumph, która wspólnie z producentem luksusowych zegarków Breitling przygotuje specjalne edycje czasomierzy.

Owoce współpracy obu marek zobaczymy dopiero w 2022 roku - wtedy Triumph przedstawi specjalną edycję motocykla z motywami nawiązującymi do zegarków Breitling, a Breitling "odwdzięczy się" przygotowując specjalną edycję zegarka. Oprócz tego, motocykle Triumph Thruxton RS trafią do butików Breitling na całym świecie.

NAS Analytics TAG

Oczywiście nie zabrakło ciepłych słów ze strony prezesów obu producentów, Georges Kern z Breitlinga tak wypowiada się o współpracy: "Tutaj treść spotyka się ze stylem. Możecie spodziewać się zaawansowanej inżynierii połączonej z designem modern retro. Jakkolwiek to opiszecie, będzie tu dużo przygody i odkrywania." Nick Bloor z Triumpha tak podsumowuje początek przygody: "Podobnie jak w przypadku marki Breitling, naszym celem jest dostarczanie płynnego prowadzenia i niesamowitego wykończenia, które zapewnia społeczności nieporównywalne doznania."

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr