tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph Demo Trip w Kaliszu. Przed nami ju tylko ostatnia, szsta edycja
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph Demo Trip w Kaliszu. Przed nami ju tylko ostatnia, szsta edycja

Autor: Andrzej Sitek 2021.07.20, 13:23 Drukuj

Chcąc być bliżej fanów brytyjskiej marki motocykli, Triumph postanowił w ruszyć w Polskę i podczas sześciu przystanków tegorocznej trasy umożliwić wszystkim chętnym jazdę testowymi maszynami. A było w czym wybierać.

Poczynając od 19 czerwca, kiedy to Triumph Demo Trip wystartował w Gdańsku, do dyspozycji motocyklistów wystawiono najgorętsze modele, w tym Tigera 900 Rally Pro, Street Triple RS, Tridenta 660, Rocketa 3 i Speed Triple'a RS. Aby pojeździć na tych maszynach wystarczyło wypełnić ankietę na stronie: http://eventy.triumphpolska.pl/demotrip/.

NAS Analytics TAG

Czy to już koniec imprezy? Kalendarz Triumph Demo Trip 2021 przewidywał odwiedziny w Gdańsku, Wrocławiu, Szczecinie, Iławie, Łańcucie i Kaliszu. Pięć z tych spotkań już się odbyło. Przed nami tylko Kalisz, który będzie gościł Triumpha w najbliższy weekend, tj. 23-25.07.2021. Co najważniejsze, chętni wciąż mogą się zapisać i odwiedzić 4.Biker Kalisz, czyli pierwszy market motocyklowy w południowej Wielkopolsce. Sklep mieści się przy ulicy Łódzkiej 41.

Szczegółowe informacje odnośnie wydarzenia można uzyskać pod adresem e-mail: eventy.triumphpolska@gmail.com, natomiast jeśli ktoś chciałby się skontaktować z ekipą 4.Biker Kalisz, może zadzwonić pod numer 62 764 26 86, lub napisać wiadomość na adres: sales@4-biker.pl.

Triumph Demo Trip zamierza gościć w Kaliszu do niedzieli, 25 lipca. W tym czasie będziecie mogli przetestować wybrane modele, a organizatorzy przygotowali w tym celu piękną, szybką i krętą trasę. Zapowiada się piękny finał, chociaż trochę szkoda, że to już koniec. Na szczęście niedosyt wciąż będzie można załagodzić odwiedzając najbliższy salon marki. Motocykle Triumpha czekają.  

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr