tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Triumph zacznie produkowa motocykle enduro i motocross - ambitne plany Brytyjczykw
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Reklama

NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Triumph zacznie produkowa motocykle enduro i motocross - ambitne plany Brytyjczykw

Autor: Wojtek Grzesiak 2021.07.20, 15:01 Drukuj

Marka Triumph ogłosiła, że zamierza wejść do świata wyścigów enduro i motocross, a pomogą w tym dwie legendy - Ricky Carmichael i Ivan Cervantes.

Ricky Carmichael, znany jako "The G.O.A.T" to legenda wyścigów motocross, a Ivan Cervantes ma na koncie pięć tytułów mistrza świata enduro. Obaj będą pomagać w rozwijaniu nowych maszyn i przygotowywaniu ich do startów w zawodach. Triumph na razie nie zdradza żadnych szczegółów poza tym, że w najbliższych miesiącach przedstawi szeroką gamę modeli.

NAS Analytics TAG

Prezes Triumpha, Nick Bloor, tak wypowiada się na temat nowej ścieżki obranej przez producenta: "Dzisiejsze oświadczenie rozpoczyna nowy rozdział dla marki Triumph, którym wszyscy jesteśmy bardzo podekscytowani. Poświęcimy się w stu procentach by na długi czas odcisnąć swoje piętno w tym konkurencyjnym i wymagającym świecie, z ambicją dostarczenia motocykli, na których będzie wygrywać zupełnie nowe pokolenie posiadaczy motocykli marki Triumph."

Zatrudnieni do współpracy zawodnicy zgodnie podkreślają, że jest to dla nich początek ciekawej przygody, ponieważ motocykle będą tworzone od zera. Triumph co prawda ma w swojej ofercie motocykle adventure oraz Scramblera, ale jest to dalekie od tego, co muszą prezentować i wytrzymywać maszyny klas motocross i enduro. Pozostaje nam z niecierpliwością oczekiwać na dalszy rozwój wydarzeń.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr