tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Suzuki Katana i GSX-R z limitowanymi zegarkami. Producent wybierze, kto moe je kupi
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Suzuki Katana i GSX-R z limitowanymi zegarkami. Producent wybierze, kto moe je kupi

Autor: Wojciech Grzesiak 2023.02.27, 08:24 Drukuj

Suzuki nawiązało współpracę z producentem zegarków Kentex. Jej owocem są dwa mocno limitowane czasomierze z motywami motocykli Katana oraz GSX-R. Co trzeba zrobić, żeby je kupić? Tu niestety nie mamy dobrych wieści.

Marka zegarków Kentex jest bardzo młoda, ponieważ jej historia rozpoczyna się dopiero w 1989 roku. Dotychczas ma na koncie m.in. specjalną serię wypuszczoną w kolaboracji z japońskimi siłami zbrojnymi. Jak poinformował japoński portal Autoby, teraz do sprzedaży trafią dwa zegarki sygnowane logotypami Suzuki Katana i Suzuki GSX-R. Oba czasomierze są wykonane w bardzo przemyślany sposób, ponieważ wszystkie przyciski i pokrętła sterowania zostały przeniesione na lewą stronę. Dzięki temu można łatwiej operować nadgarstkiem.

NAS Analytics TAG

Obudowa koperty jest wykonana ze stali nierdzewnej. W zegarku stworzonym z myślą o modelu GSX-R przypomina tarczę hamulcową, a w przypadku zegarka Katana - prędkościomierz. Pasek zrobiono z perforowanej skóry. Oba zegarki trafią do sprzedaży w liczbie po 300 sztuk każdy i będzie można je kupić tylko w drodze losowania, a więc to producent zdecyduje, kto zostanie ich właścicielem. Losowanie kończy się 28 lutego o 12:30 czasu japońskiego.

Cena nie jest zbyt wygórowana, ponieważ wynosi 49,5 tys. jenów, a więc nieco ponad ok. 1,6 tys. zł. według porannego kursu z dnia 27 lutego. Niestety dopiero na końcu informacji o produkcie można przeczytać, że sprzedaż jest ograniczona tylko do terenu Japonii, a aplikacje spoza tego kraju będą odrzucane.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr