tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Luksusowy zegarek motocyklowy Ducati od Bulgari. Nowa mocno limitowana kooperacja marki z Bolonii
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Luksusowy zegarek motocyklowy Ducati od Bulgari. Nowa mocno limitowana kooperacja marki z Bolonii

Autor: Wojciech Grzesiak 2022.05.20, 09:45 Drukuj

Ducati nawiązało współpracę z włoskim producentem luksusowej biżuterii Bulgari. Efektem jest specjalny zegarek, który trafi na rynek w mocno limitowanej edycji. Do jego produkcji użyto oczywiście materiałów kojarzonych ze sportowymi motocyklami.

Zegarek Bulgari Aluminium Ducati Special Edition to luksusowy chronograf wykonany z aluminium i tytanu oraz bransoletą z tworzywa sztucznego. Jest odporny na zanurzenie na głębokość do 100 metrów. Jego sercem jest automatyczny mechanizm BVL 130, który generuje 28 800 ruchów na goddzinę, co zapewnia dokładność do jednej dziesiątej sekundy. Na tarczy pojawiło się oczywiście logo Ducati. Produkcja została ograniczona do 1000 sztuk.

NAS Analytics TAG

Współpraca obu marek nie jest przypadkowa i stanowi celebrację tego, co można rozumieć pod hasłem "Made in Italy", ale także wynika ze znajomości działów produktowych obu marek. Andrea Ferraresi, który przewodzi Ducati Centro Stile przyznaje, że on i dowodzący działem kreacji produktu Bulgari Fabrizio Buonamassa Stigliani znają się od ponad 15 lat i wreszcie mogli połączyć pasje do tworzenia motocykli oraz najwyższej jakości zegarków. Cena zegarka została ustalona na 5 tys. euro, a więc równowartość 23,2 tys. zł.

NAS Analytics TAG


NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr