tr?id=505297656647165&ev=PageView&noscript=1 Limitowana seria zegarkw Locman sygnowana przez Ducati
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG
NAS Analytics TAG

Limitowana seria zegarkw Locman sygnowana przez Ducati

Autor: Informacja prasowa 2017.11.16, 12:13 Drukuj

W styczniu pojawi się na rynku limitowana seria ekskluzywnych zegarków firmy Locman, która powstała we współpracy z Ducati. Będą miały dynamiczny charakter, jednoznacznie kojarzony z motocyklami z Bolonii.

Ducati już nie pierwszy raz użycza swojego wizerunku innym firmom. Tym razem partnerem Bolończyków jest inna włoska firma - producent ekskluzywnych zegarków Locman. Obie firmy cieszą się w swoich branżach niezwykłą estymą, co czyni z nich idealnych partnerów we wspólnych przedsięwzięciach.

NAS Analytics TAG

Zegarki Locman inspirowane motocyklami Ducati pojawią się w salonach jubilerskich w styczniu przyszłego roku. Wykonane będą przy użyciu najlepszej jakości materiałów, w tym karbonu i tytanu, a ich nowoczesna stylistyka będzie zbieżna z aktualną linia modelową Ducati. Spodziewamy się więc produktów z naprawdę najwyższej półki.

Według Marco Mantovaniego, prezesa firmy Locman, wspólny projekt z Ducati jest ogromnie ważny pod jeszcze jednym względem. Wiele znakomitych włoskich firm nie jest w stanie skutecznie konkurować za granicą przez swoje wybitnie indywidualistyczne podejście. Dwaj giganci chcą to zmienić i wspólnie oferować najlepsze produkty sygnowane trójkolorową flagą.

NAS Analytics TAG

NAS Analytics TAG
Zdjcia
NAS Analytics TAG
Komentarze
Poka wszystkie komentarze
Dodaj komentarz

Publikowane komentarze s prywatnymi opiniami uytkownikw portalu. cigacz.pl nie ponosi odpowiedzialnoci za tre opinii. Jeeli ktrykolwiek z komentarzy amie regulamin , zawiadom nas o tym przy pomocy formularza kontaktu zwrotnego . Niezgodny z regulaminem komentarz zostanie usunity. Uwagi przesyane przez ten formularz s moderowane. Komentarze po dodaniu s widoczne w serwisie i na forum w temacie odpowiadajcym tematowi komentowanego artykuu. W przypadku jakiegokolwiek naruszenia Regulaminu portalu cigacz.pl lub Regulaminu Forum cigacz.pl komentarz zostanie usunity.

Polecamy

NAS Analytics TAG
.

Aktualnoci

NAS Analytics TAG
reklama
NAS Analytics TAG

sklep cigacz

    NAS Analytics TAG
    na gr